Aktuálne dianie

Obsah aktuálneho diania v príprave

Projekt Studenkovo

Newsletter

Chcete vedieť, čo sa aktuálne deje v projekte? Alebo aké novinky majú pre Vás naši partneri? Zadajte Vaše meno a e-mail a budete v obraze.

Opíšte iba červené písmená

Kontrolný obrázok

Lokalita

Bývanie v panenskej prírode kúsok od mesta

Projekt VEĽKÉ ZEME sa nachádza v obci Dubové situovanej na okraji Štiavnických vrchov. Obec patrí do okresu mesta Zvolen, ktoré je jedným z najstarších miest na Slovensku a je vzdialené iba 13 km. Táto lokalita je ideálna pre všetkých, ktorí hľadajú príjemné bývanie v menšej obci, navyše uprostred nádhernej prírody, no zároveň s výbornou dostupnosťou do moderného mesta.


Súkromie

Projekt vzniká ako úplne nová ulica v okrajovej časti obce. Tým sa stáva ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí majú radi svoje súkromie.

Pokoj a ticho

Neruší Vás hluk z diaľnice, letiska, železničnej trate či nočných barov. Situovanie projektu je zárukou toho, že nebudete počuť nič iné ako ticho hôr.

V srdci prírody

Ovzdušie nie je zamorené dymom z fabrických komínov či veľkokapacitných kotolní. Všade kam sa pozriete je zeleň. Milujete prírodu a jej vôňu? Ak áno, potom je tento projekt tým pravým miestom práve pre Vás.

Dostupnosť

Centrum mesta Zvolen je vzdialené len na skok. Autom ste tam do 15 minút. Autobusom do pol hodinky. Takto máte všetko potrebné okamžite poruke.

Voľný čas

Bývanie v tejto lokalite si zamiluje každý priaznivec aktívneho životného štýlu. Leto alebo zima, nudiť sa určite nebudete.

Aktivity a vybavenosť obce

Samotná obec Vám ponúka možnosti na trávenie voľného času a tiež kvalitnú základnú vybavenosť. Každoročný futbalový turnaj, deň detí, Jánske ohne a rozlúčka s letom. V októbri mesiac úcty k starším. Neskôr Mikuláš, Štefánsky futbal a Silvester. V obci sa nachádza Materská škola, predajňa potravín a pekne zariadené súkromné pohostinstvo. 3x týždenne sa vozí mlieko a v pracovných dňoch dochádza pojazdná pošta.

Pozrite si video z lokality

     

Úvod: Miesto, kde aj Vy prežijete šťastný a spokojný život

Objavte miesto, kde budete žiť v obklopení hôr a zelene, avšak do centra moderného mesta to budete mať len na skok. Miesto, kde sa každé ráno nadýchnete čerstvého vzduchu a vychutnáte si nádherný výhľad na okolitú prírodu. Kde sa po práci budete vracať s vedomím, že Vás nečaká večer v obkľúčení panelákov, obchodných centier, ulíc plných áut ani hlučných barov. Naopak, budete sa tešiť na v dnešnej dobe čoraz vzácnejšie ticho, zdravé a bezpečné prostredie a pokojný večer s výhľadom na západ slnka. Objavte miesto pripravované s jediným zámerom, ktorým je šťastný život Vás a Vašej rodiny. Práve ste objavili VEĽKÉ ZEME, miesto kde aj Vy prežijete VEĽKÝ ŽIVOT.

Lokalita

Projekt VEĽKÉ ZEME sa nachádza v obci Dubové situovanej na okraji Štiavnických vrchov. Obec patrí do okresu mesta Zvolen, ktoré je jedným z najstarších miest na Slovensku a je vzdialené iba 13 km. Táto lokalita je ideálna pre všetkých, ktorí hľadajú príjemné bývanie v menšej obci, navyše uprostred nádhernej prírody, no zároveň s výbornou dostupnosťou do moderného mesta.

Projekt

Projekt VEĽKÉ ZEME vzniká s jediným cieľom, ktorým je poskytnúť jeho obyvateľom viac ako iba priestor pre život. Našou snahou je vybudovať miesto, ktoré bude plné pohody, radosti a slobody. Miesto, ktoré charakterizuje bývanie v nádhernej prírode avšak so všetkým, čo môže ponúknuť mesto 21. storočia.

Pozemky a ceny

VEĽKÉ ZEME majú v rámci svojej prvej etapy pre Vás pripravené dva bloky s pozemkami. Blok A ponúka 18 pozemkov s rozlohami od 738 m2 do 1559 m2. Pokiaľ si nevyberiete z parciel, ktoré sú v ponuke, je Vám k dispozícii Blok B. Môžete si stanoviť rozmer presne podľa svojich predstáv a my Vám taký pozemok pripravíme.

Služby a partneri

Venujte svoj vzácny čas Vašej rodine alebo blízkym a všetky starosti spojené s bývaním preneste na plecia iných. Od spoločnosti INOR s.r.o. môžete okrem samotných stavebných pozemkov získať tiež komplexnú starostlivosť o výstavbu Vášho rodinného domu.

Rodinné domy

Fotogaléria

Kontakt