Aktuálne dianie

Obsah aktuálneho diania v príprave

Projekt Studenkovo

Newsletter

Chcete vedieť, čo sa aktuálne deje v projekte? Alebo aké novinky majú pre Vás naši partneri? Zadajte Vaše meno a e-mail a budete v obraze.

Opíšte iba červené písmená

Kontrolný obrázok

Služby a partneri

Spokojný život si vyžaduje správne rozhodnutia

Venujte svoj vzácny čas Vašej rodine alebo blízkym a všetky starosti spojené s bývaním preneste na plecia iných. Od spoločnosti INOR s.r.o. môžete okrem samotných stavebných pozemkov získať tiež komplexnú starostlivosť o výstavbu Vášho rodinného domu.

Poradenstvo

Niečo Vám nie je jasné? Opýtajte sa. Potrebujete v niečom poradiť? Sme tu pre Vás. Každý má svoje vlastné predstavy o bývaní. Aké sú tie Vaše? Chceme ich vedieť, aby sme ich mohli nielen splniť ale aj prekonať. INOR

Katalógové rodinné domy

Vyberte si z bohatej ponuky katalógových rodinných domov od spoločnosti WRANDERS s.r.o.. Spoločnosť má viac ako 9 ročné skúsenosti a v ponuke cez 876 projektov.

STAVAJTE S NAMI A ZÍSKAJTE ZĽAVU NA PROJEKT AŽ 15 %


Financovanie

PRE KLIENTOV PROJEKTU PRIPRAVUJEME ŠPECIÁLNE PODMIENKY PRI FINANCOVANÍ.
VIAC INFORMÁCIÍ ČOSKORO


Inžiniering

Behanie po úradoch si vyžaduje čas a tiež dávku nervov. Šetrite oboje. Všetky potrebné povolenia a rozhodnutia vybavíme za Vás. INOR

STAVAJTE S NAMI A ZÍSKAJTE VYBAVENIE STAVEBNÉHO POVOLENIA ZDARMA


Výstavba

Murované a montované rodinné domy

Či už máte záujem o murovaný alebo montovaný rodinný dom, spoločnosť HIPS s.r.o. je tu pre Vás. Priateľský prístup a bohaté referencie v podobe spokojných klientov sú zárukou aj Vašej spokojnosti. HIPS

Zrubové rodinné domy

Chcete sa odlíšiť od ostatných a bývať v dome s vôňou dreva? Je tu pre Vás spoločnosť Drevodomy Slovakia s.r.o. s ich ponukou exkluzívnych zrubových domov. Viac ako 55 ročné skúsenosti hovoria samy za seba. drevodomy

STAVAJTE S NAMI A ZÍSKAJTE SUPER VÝHODY

VIAC SA DOZVIETE V SEKCII RODINNÉ DOMY

Zariadenie interiéru

Dom nikdy nebude domovom, pokiaľ si ho majiteľ nezariadi podľa svojich predstáv. Od spoločnosti FRAXIS s.r.o. získate komplexný servis pri riešení Vášho interiéru. fraxis

STAVAJTE S NAMI A ZÍSKAJTE KUCHYŇU ZDARMA

VIAC SA DOZVIETE V SEKCII RODINNÉ DOMY
     

Úvod: Miesto, kde aj Vy prežijete šťastný a spokojný život

Objavte miesto, kde budete žiť v obklopení hôr a zelene, avšak do centra moderného mesta to budete mať len na skok. Miesto, kde sa každé ráno nadýchnete čerstvého vzduchu a vychutnáte si nádherný výhľad na okolitú prírodu. Kde sa po práci budete vracať s vedomím, že Vás nečaká večer v obkľúčení panelákov, obchodných centier, ulíc plných áut ani hlučných barov. Naopak, budete sa tešiť na v dnešnej dobe čoraz vzácnejšie ticho, zdravé a bezpečné prostredie a pokojný večer s výhľadom na západ slnka. Objavte miesto pripravované s jediným zámerom, ktorým je šťastný život Vás a Vašej rodiny. Práve ste objavili VEĽKÉ ZEME, miesto kde aj Vy prežijete VEĽKÝ ŽIVOT.

Lokalita

Projekt VEĽKÉ ZEME sa nachádza v obci Dubové situovanej na okraji Štiavnických vrchov. Obec patrí do okresu mesta Zvolen, ktoré je jedným z najstarších miest na Slovensku a je vzdialené iba 13 km. Táto lokalita je ideálna pre všetkých, ktorí hľadajú príjemné bývanie v menšej obci, navyše uprostred nádhernej prírody, no zároveň s výbornou dostupnosťou do moderného mesta.

Projekt

Projekt VEĽKÉ ZEME vzniká s jediným cieľom, ktorým je poskytnúť jeho obyvateľom viac ako iba priestor pre život. Našou snahou je vybudovať miesto, ktoré bude plné pohody, radosti a slobody. Miesto, ktoré charakterizuje bývanie v nádhernej prírode avšak so všetkým, čo môže ponúknuť mesto 21. storočia.

Pozemky a ceny

VEĽKÉ ZEME majú v rámci svojej prvej etapy pre Vás pripravené dva bloky s pozemkami. Blok A ponúka 18 pozemkov s rozlohami od 738 m2 do 1559 m2. Pokiaľ si nevyberiete z parciel, ktoré sú v ponuke, je Vám k dispozícii Blok B. Môžete si stanoviť rozmer presne podľa svojich predstáv a my Vám taký pozemok pripravíme.

Služby a partneri

Venujte svoj vzácny čas Vašej rodine alebo blízkym a všetky starosti spojené s bývaním preneste na plecia iných. Od spoločnosti INOR s.r.o. môžete okrem samotných stavebných pozemkov získať tiež komplexnú starostlivosť o výstavbu Vášho rodinného domu.

Rodinné domy

Fotogaléria

Kontakt